Pożyczka a leasing Ford Focus 


Pożyczka a leasing Ford Focus 

Nie każdego stać na to, aby kupić nowe auto za gotówkę i to nawet zbytnio na nie nie odkładając. Niektórzy nie kupują go za gotówkę po prostu dlatego, że się to nie opłaca. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest pożyczka lub leasing. Które z tych rozwiązań w szczególności zasługuje na uwagę?

Pożyczka Ford Focus

Teraz osoby zainteresowane nowym autem, dokładnie Fordem Focusem w wersji kombi, mogą nabyć je na różne sposoby, także korzystając z atrakcyjnej oferty pożyczki. Biorąc pod uwagę to, że samochód jest warty 117 900 zł brutto, przy okresie kredytowania równym 96 miesięcy i udziale własnym 11 790 zł brutto, miesięczna rata wynosi 1 787 zł brutto. Płacąc miesięczną ratę, można wzbogacić się o atrakcyjnie wyposażone auto z szeregiem udogodnień dla kierowcy i pasażerów. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że kwoty te mogą różnić się nieco zależnie od banku czy firmy udzielającej pożyczki na zakup danego auta. Warto przeanalizować kilka, porównać je i ostatecznie dokonać wyboru. 

Leasing Ford Focus

Firmom zaś proponuje się leasing. Pod hasłem leasing Ford Focus można znaleźć niejedną atrakcyjną ofertę. Przy wyborze leasingu dla firm i okresie leasingu 60 miesięcy, to samo auto zz wkładem własnym w wysokości jedynie 9 585 zł, można otrzymać, opłacając składki w wysokości 1 522 zł netto miesięcznie. Kwota wykupu w tym przypadku to 28 756 zł netto. W tym momencie widać, że zdecydowanie lepiej opłaca się nabyć to auto w ramach leasingu. Choć trzeba zarazem podkreślić, że jest to oferta dla firm. Także nie każdy może z niej skorzystać. 

Ford Focus Titanium z silnikiem 1.0 125 KM benzynowym kombi to duże auto, które prowadzi się bardzo wygodnie, a co najważniejsze, świetnie sprawdza się w trasie i na mieście. Doskonale pasuje dla firmy, jak też dla kilkuosobowej rodziny. Samochód ma już swoich zwolenników. Warto przyjrzeć się ich opiniom i zdecydować się na którąś z powyższych ofert finansowania, pożyczkę lub leasing. W podjęciu decyzji może pomóc doświadczony doradca finansowy.